Нідерланди не рекомендують вакцину  AstraZeneca людям старше 65 років

Четвер, 4 лютого 2021, 19:14

Рада охорони здоров’я Нідерландів рекомендувала вакцинувати вакциною  AstraZeneca у першу чергу людей у віці від 60 до 65 років.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на NOS.

Разом з тим Рада охорони здоров’я стверджує, що вакцину не слід застосовувати людям старше 65 років, оскільки є сумніви в тому, що вона буде для них ефективною.

Міністр охорони здоров’я Нідерландів Уго де Йонге вважає за краще пришвидшити вакцинацію людей старше 60 років, щоб запобігти смертності та зняти тиск на охорону здоров'я.

Якщо Де Йонге прийме рекомендації Ради охорони здоров’я, раніше встановлена стратегія вакцинації знову буде відхилена.

Раніше планувалося, що вакцину AstraZeneca спочатку використовуватимуть медичні сестри, працівники будинків літніх людей, які ще не щеплені, а також працівники та мешканці психіатричних закладів.

Раніше органи охорони здоров’я у Данії та Норвегії приєдналися до країн, які не рекомендують вакцину від коронавірусу компанії AstraZeneca для людей віком від 65 років, вважаючи, що наразі недостатньо даних про її дію для старших пацієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.