Суд Австрії дозволив депутатці називати "засранцем" чоловіка, який писав їй непристойності

П'ятниця, 5 лютого 2021, 10:22

Австрійський суд виніс рішення про те, що депутатка парламенту Сігрід Маурер мала право ображати чоловіка, який відправив їй непристойні повідомлення в соцмережах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

У травні 2018 року власник магазину крафтового пива відправив Маурер, яка очолює парламентську групу "Зелених" в австрійському парламенті, повідомлення сексуального характеру. У відповідь вона в приватній переписці назвала його "засранцем".

У результаті чоловік, ім'я якого не називається, подав позов проти Маурер, заявивши, що її слова є наклепом.

Віденський регіональний суд у своєму рішенні вказав, що "словесне згвалтування" Маурер виправдовує її гнів і те, що вона назвала чоловіка "засранцем".

"З огляду на збоченість висловлювань позивача, обурення відповідача, яке тривало протягом двох днів після цього, є законним", - заявив суд.

"Окружний суд також дійшов висновку, що власник пивного магазину несе відповідальність за непристойні повідомлення", - сказала Маурер після вироку, додавши, що вона сподівається, що тепер справа буде закрита і з неї буде знято всі обвинувачення.

Справа все ще триває у Віденському кримінальному суді після того, як власник магазину подав скаргу на Маурер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"