У Манчестері анонсували масове тестування через виявлену мутацію британського штаму

Вівторок, 9 лютого 2021, 17:27

В Англії у деяких районах агломерації Манчестера анонсували масове тестування після виявлення 4 випадків мутації британського штаму коронавірусу у людей з не пов’язаних між собою домогосподарств.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє The Guardian.

Тестування почали вже у вівторок 9 лютого, сподіваючись таким чином з’ясувати поширеність цієї мутації та швидше ізолювати нових хворих.

В Англії погрожують карати тюремними термінами за брехню про країну мандрівки

 

Наразі немає ніяких доказів того, що мутація британського штаму є небезпечнішою, заразнішою чи більш стійкою до вакцин.

У визначених районах відкриють додаткові центри тестування, куди запрошують прийти усіх місцевих мешканців віком від 16 років, а також людей, які працюють у районі. 

Наступними днями почнуть також обхід домівок людей з пропозицією здати тест на місці, щоб так залучити тих, хто з певних причин не прийде у пункти тестування самостійно. 

Раніше в інших восьми районах Англії анонсували тестування "від дверей до дверей" для 80 тисяч людей після виявлення перших випадків південноафриканського штаму, не пов’язаних з мандрівками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?