Україна та Румунія відновили спільне патрулювання кордону на Дунаї

П'ятниця, 26 березня 2021, 13:18

Українські та румунські прикордонники відновили спільне патрулювання кордону на Дунаї, яке призупиняли у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Про це повідомляє Держприкордонслужба, пише "Європейська правда".

У ньому беруть участь прикордонники Ізмаїльського загону та підрозділи Берегової охорони Констанци прикордонної поліції Румунії.

 
Фото: ДПСУ

Протягом цього тижня патрулювання відбулися на ділянках відділів прикордонної служби "Рені" та "Вилкове" на українських прикордонних катерах, із дотриманням карантинних заходів безпеки. 

Практику спільних патрулювань запровадили з жовтня 2017 року в рамках угоди між урядами обох країн. 

Це дозволяє ефективніше протидіяти організованій злочинній діяльності, незаконному перетину кордону й перевезенню контрабанди, як і економити ресурси та обмінюватися досвідом. 

 

Патрулювання здійснюється поблизу спільного державного кордону і може реалізовуватись з використанням катерів і автотранспорту тієї країни, на території якої здійснюється спільне патрулювання. Прикордонники, які здійснюють свою діяльність на території іншої держави, мають такий же правовий статус, як і прикордонники приймаючої сторони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?