Швейцарія назвала терміни скасування всіх обмежень

П'ятниця, 26 березня 2021, 20:28

Швейцарська влада вважає, що скасування коронавірусних обмежень можливе влітку, і всі заходи будуть скасовані до серпня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Цей сценарій заснований на стратегії вакцинації, яка, за словами уряду, досяжна і знаходиться під контролем.

Міністр охорони здоров'я Ален Берсе заявив на пресконференції, що Швейцарія отримає 8,1 мільйона доз вже замовлених вакцин від Pfizer і Moderna в період з теперішнього моменту до кінця липня.

На сьогодні майже півмільйона жителів Швейцарії отримали обидві дози, і тим часом ще будуть використані ті дози, які вже є в наявності. Це буде означати, що 75% дорослого населення будуть імунізовані, сказав Берсе.

За словами влади, всі вразливі люди повинні бути вакциновані до 20 квітня, а більшість інших отримають друге щеплення до кінця червня.

"У нас хороша ситуація. Шість місяців тому ніхто й подумати не міг, що кампанія вакцинації буде настільки просунутою", - зазначив міністр.

Віржіні Массер, глава відділу інфекційного контролю Федерального управління охорони здоров'я, заявила, що, якщо за цей час не з'являться нові вірусні мутації, "з серпня буде вакциновано достатньо людей, тому обмежувальні заходи будуть більше не потрібні".

Берсе також сказав, що заходи з боротьби з коронавірусом можуть бути скасовані влітку. "Наша мета - рухатися в напрямку нормальності", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?