У Греції іспанська студентка отримала умовний строк за вечірку під час локдауну

Середа, 31 березня 2021, 19:55

У Греції іспанській студентці за обміном призначили умовне покарання та штраф за порушення заходів локдауну та організацію вечірки з десятками гостей у місті Салоніки.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

21-річну дівчину заарештували вранці в середу після того як правоохоронців про вечірку повідомили сусіди. Всіх 52 гостей на вечірці оштрафували на 300 євро за порушення обмежень щодо коронавірусу, тоді як господиня отримала штраф у розмірі 3000 євро.

Суд у середу визнав її винною у порушенні норм щодо запобігання передачі хвороб та у порушенні громадського порядку та засудив до 6 місяців та 10 днів ув'язнення, з відстрочкою на три роки.

Дівчина, яка заявила, що перебувала у Греції лише місяць і не усвідомлювала, що діють обмежувальні заходи, була звільнена після суду.

З початку листопада в Греції застосовуються суворіобмеження, оскільки влада намагається зупинити новий сплеск коронавірусних інфекцій та смертності. Обмеження зачепили сферу роздрібної торгівлі, заборонили збори і дозволяли людям виходити з дому лише з поважних причин. Носіння масок є обов’язковим у всіх приміщеннях загального користування в приміщенні та на відкритому повітрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.