Довготривалий прем’єр Болгарії не очолить уряд після слабкого результату на виборах

Середа, 14 квітня 2021, 12:21

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов не висуватиме свою кандидатуру на пост глави уряду за підсумками останніх парламентських виборів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BGNES.

"Звучить нескромно, але підготовленіших за мене немає. Не випадково ми є першою політичною силою. Багато людей хочуть, щоб я був, але я завжди вважав, що у єдності сила. Я не буду балотуватися на пост прем'єр-міністра в новому кабінеті, який представлятиме ГЄРБ. Буде висунутий інший кандидат", - сказав Борисов.

Вибори у Болгарії: прем'єр пропонує "уряд експертів" після слабкого результату його партії

Він повідомив, що запропонує кандидата з чіткою європейською та євроатлантичною орієнтацією на посаду прем'єр-міністра, проте відмовився назвати, кого саме.

Бойко Борисов – прем'єр-міністр Болгарії, який з невеликими перервами править з 2009 року.

Партія Борисова ГЄРБ, після майже десятирічного перебування при владі, на виборах 4 квітня перемогла, але отримала всього 26% голосів. Партія залишилась практично без політичних союзників, тож зіткнулась з труднощами формування коаліції.

Читайте детальніше: Перемога, підірвана корупцією: чим завершилися вибори у Болгарії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.