Естонія готова надати притулок Навальному

Четвер, 22 квітня 2021, 14:26

Естонія готова розглянути можливість надання лідеру російської опозиції і критику Кремля Алексєю Навальному притулок на випадок, якщо він буде вигнаний або добровільно залишить Росію.

Як повідомляє "Європейська правда", про це заявила міністр закордонних справ Естонії Єва-Марія Лійметс в інтерв'ю ERR.

"Естонія б серйозно розглянула це питання. Однак саме Алєксєю Навальному вирішувати, до якої країни він би хотів звернутися, якщо Росія його випустить", - сказала Лійметс.

Міністр також прокоментувала заяву колишнього президента Естонії Тоомаса Гендріка Ільвеса, який запропонував заборонити всім громадянам Росії в'їзд в ЄС.

"Маю велику надію, що відносини не розвинуться настільки, що доведеться приймати такі рішучі заходи. Чому це проблематично? Ми, безумовно, підтримуємо демократичні сили і громадянське суспільство в Росії. На цьому тлі контакти між людьми дуже важливі", - сказала вона.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи підтримала резолюцію із закликом про негайне звільнення Навального.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.