Українці, які працюють у Фінляндії, можуть претендувати на вакцинацію - посольство

Середа, 16 червня 2021, 18:02

Громадяни України, які тривалий час працюють у Фінляндії, можуть претендувати на щеплення від коронавірусу у Фінляндії - але рішення може відрізнятися залежно від регіону країни.

Як пише "Європейська правда", про це повідомило посольство Фінляндії в Україні.

"Міністерство охорони здоров'я Фінляндії рекомендувало місцевим органам охорони здоров'я забезпечити вакцинацію проти COVID-19 також іноземних громадян, які працюють у Фінляндії тривалий час. Громадяни України можуть звернутися за щепленням проти COVID-19 в центр вакцинації муніципалітету, в якому вони проживають", - зазначають у повідомленні.

Посольство зауважує, що доступність вакцин та хід програми вакцинації відрізняються залежно від регіону. 

"Остаточне рішення про можливість вакцинації іноземного громадянина завжди приймається муніципальними органами охорони здоров'я",  - пише посольство.

Як повідомлялося, у Фінляндії очікують понад 10 000 іноземних сезонних працівників, більшість з них - з України.

Нагадаємо, раніше можливість вакцинації для українських трудових мігрантів та студентів відкрила Польща - щеплення можна зробити одразу після перетину кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.