Польща з суботи вводить нову вимогу до прибулих в країну

П'ятниця, 16 липня 2021, 16:33

З суботи, 17 липня, усі, хто прибуває до Польщі літаком, зобов’язані заповнити карту місцезнаходження мандрівника (eKLP) в електронному вигляді.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RMF 24.

Дотепер документ, який допомагає польському міністерству охорони здоров’я знаходити людей, інфікованих коронавірусом, міг заповнюватись на папері. 

З суботи паперові картки будуть дійсними лише за відсутності доступу до електронної системи.

Електронну форму, яку необхідно заповнити, можна знайти за посиланням. Документ необхідно заповнити перед відправленням.

У формі має бути вказана наступна інформація: країна, де починалася подорож, номер рейсу, дата прибуття, ім'я та прізвище, номер PESEL або документ, що засвідчує особу, контактні дані, адреси всіх місць, де людина збирається зупинитися в Польщі протягом перших 14 днів свого перебування (наприклад, готель, сімейний будинок, курорт), інформація про те, чи є у мандрівника сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест.

Заповнена електронна форма покликана допомогти зменшити швидке поширення вірусу, адже якщо на борту літака була заражена людина, то надана інформація допоможе швидко дістатись до людей, які подорожували з інфікованим. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.