23% чехів не хочуть вакцинуватися від коронавірусу - але вже менше, ніж раніше

Понеділок, 26 липня 2021, 10:12

За даними опитування громадської думки у Чехії, вакцинуватися від коронавірусу не хочуть 23% людей.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням Radio Prague International, про це свідчить опитування Public Opinion Research Centre (CVVM), проведене у червні.

Водночас 35% людей відповіли, що будуть вакцинуватися, і 7% - що досі вагаються. Решта опитаних відповіли, що вже щеплені принаймні однією дозою або завершили курс вакцинації.

Кількість неохочих йти на щеплення менша, ніж за результатами лютневого опитування - тоді від вакцини збирались відмовитись 33%. Згодом ця цифра знизилася до 26%. 

За даними Європейського центру попередження і контролю захворювань, на цей час у Чехії принаймні першою дозою щеплені 61,5% дорослого населення і 50,9% завершили курс вакцинації.

У МОЗ Чехії в середині липня повідомили, що серед повністю вакцинованих людей дуже мало випадків зараження: на той час було відомо про 4030 таких випадків з 3,8 мільйона вакцинованих, у яких від завершення щеплення минуло 14 днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...