У Польщі рейтинг опозиції злетів вгору після того, як її очолив Туск

Вівторок, 27 липня 2021, 18:32

Рейтинг найбільшої опозиційної сили Польщі, "Громадянської коаліції", продемонстрував двозначне зростання, її відставання від правлячої партії "Право і справедливість" скорочується.

Про це свідчать результати опитування інституту IBRiS для порталу Onet.

За "Право і справедливість" досі готова голосувати найбільша кількість поляків – 33,6% опитаних. Рейтинги керівної партії лишилися без змін.

За "Громадянську коаліцію" готові віддати голоси 26,2% респондентів – у порівнянні з попереднім опитуванням у кінці червня рейтинг опозиційної сили зріс на понад 10 процентних пунктів.

Як зазначається, виразна зміна електоральних настроїв спостерігається з поверненням у політику колишнього польського прем'єра Дональда Туска, який на початку липня очолив в "Громадянську коаліцію".

Розрив між двома основними політичними силами Польщі скоротився з 15,6 процентного пункту до 7,4.

Найбільші втрати демонструє опозиційний рух Шимона Головні "Польща 2050" - рейтинг впав на 7 процентних пунктів. За нього готові віддати голоси 10,9% опитаних.

Ще понад  7% респондентів висловили підтримку "Лівиці" і понад 5% - ультраправій "Конфедерації".

Читайте також Дональд для Польщі: чи зможе повернення Туска змінити владу в країні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.