Ціни на алкоголь у "найдорожчих" і "найдешевших" країнах ЄС різняться у 2,5 рази

Понеділок, 30 серпня 2021, 12:51

У 2020 році ціни на алкогольні напої у "найдорожчих" та "найдешевших" країнах ЄС різнилися у більш ніж два з половиною рази.

Про це повідомляє Євростат, пише "Європейська правда".

У порівнянні враховували вартість міцного алкоголю, вина й пива. Середнє для ЄС значення у шкалі, за якою порівняли ціни, дорівнює 100.

Трійкою лідерів з найдорожчим алкоголем виявилися Фінляндія, Ірландія та Швеція. Наступні позиції займають Греція, Данія та Естонія.

 

Водночас, найнижчі ціни на алкоголь - в Угорщині, Румунії та Болгарії, наступні за ними - Польща та Чехія.

У Норвегії та Ісландії, які не є членами блоку, але входять до Європейської економічної зони і включені в порівняння, алкогольні напої навіть дорожчі, ніж у Фінляндії, яка в ЄС зайняла перше місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.