У Сирії підірвався російський військовий автомобіль, загинув підполковник

фото
П'ятниця, 10 вересня 2021, 12:09

Російський військовослужбовець загинув в результаті підриву автомобіля в Сирії.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише "Інтерфакс" з посиланням на інформацію Міноборони РФ.

За версією російського відомства, вибух стався в сирійській провінції Хомс 9 вересня, коли російська військова поліція вела рекогносцировку маршруту проходження гуманітарної колони.

Автомобіль підірвався на вибуховому пристрої, встановленому на узбіччі. Російський військовий перебував в кабіні авто і отримав важкі поранення, від яких помер, незважаючи на надану медичну допомогу.

 

У соцмережах з'явилися фото, на яких зображений автомобіль після вибуху. Також є інформація, що загиблим був військовослужбовець у званні підполковника.

За офіційними даними російської влади, за час військової операції в Сирії, яку Росія розпочала в 2015 році, загинули 112 військовослужбовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.