У Німеччині ультраправа група виграла в суді право на плакати із написом "Повісьте зелених"

Середа, 15 вересня 2021, 15:07

Німецька ультраправа група "III. Weg "(Третій шлях") виграла судову справу, яка стосувалася розміщення плакатів з написом "Повісьте зелених" біля передвиборних агітаційних плакатів партії "Зелених".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Суд міста Цвікау спершу виніс рішення зняти плакати, але група подала апеляцію, яку було задоволено судом, за умови, що плакати розміщені на відстані не менше 100 метрів від будь-яких плакатів "Зелених".

Обидві сторони як і раніше мають право на засоби правового захисту щодо розміщення плакатів, які викликали широке обурення серед "зелених" політиків.

"Це рішення показує, що небезпеку розпалювання ненависті з боку організованого правого екстремізму досі не зрозуміли", - заявила депутат парламенту Німеччини Ренате Кюнаст.

Вона попередила, що в минулому агітація правих неодноразово призводила до жахливих актів насилля.

У минулому Німеччина неодноразово страждала від насильства з боку правих. У 2020 році в місті Ганау чоловік застрелив дев'ять осіб, яких вважав "Не білими" або "німцями".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.