Ірландія вакцинувала 90% дорослого населення - найвищий показник в ЄС

Понеділок, 20 вересня 2021, 09:26

В Ірландії вакциновано 90% мешканців старше 16 років, що робить її країною з найвищою часткою вакцинації серед усіх членів Євросоюзу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Дані Європейського центру з контролю за захворюваннями показують, що за Ірландією слідують Мальта, Данія і Португалія.

Прем'єр-міністр Мішель Мартін подякував громадськості і тим, хто брав участь в розгортанні вакцини, а глава служби охорони здоров'я Ірландії подякував молодим людям, зокрема, за їх реакцію на програму вакцинації.

Уряд визначив 22 жовтня датою скасування більшості обмежень і поставив дату в залежність від перевищення 90-відсоткового порогу.

Цього тижня очікується, що багато ірландців почнуть поетапне повернення на свої робочі місця після 18 місяців карантину.

З понеділка також скасовуються обмеження на заняття в приміщеннях і на масові заходи на відкритому повітрі.

Нагадаємо, в Італії різко зросла кількість бажаючих вакцинуватися після того, як уряд оголосив про необхідність мати COVID-сертифікат для всіх, хто працює.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.

Baltic Pipe: як Польща долає газову залежність від Росії

Мета Baltic Pipe — зменшити залежність Центральної Європи від Росії. Якщо все піде за планом, норвезький газ почне надходити до Польщі вже у жовтні 2022 року.

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...