У Німеччині кілька земель скасували низку ковідних обмежень

П'ятниця, 1 жовтня 2021, 08:33

У кількох федеральних землях Німеччини з п'ятниці, 1 жовтня, скасована частина обмежень, введених у зв'язку з пандемією коронавірсу. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

У землі Північний Рейн-Вестфалія більше не потрібно носити захисні маски на вулиці. 

Читайте також
Фінляндія першою в Європі буде щепити норок від коронавірусу

Крім того, збільшено максимально допустиму кількість глядачів на футбольних матчах, концертах та інших масових заходах.

У Баварії через майже півтора року відновлюють роботу нічні клуби і дискотеки, хоча залишаються в силі обов'язкове дотримання соціальної дистанції і використання масок.

Для відвідувачів, як і для працівників, що контактують з клієнтами, як і раніше діє так зване правило "3G", при якому слід пред'явити документальне свідчення або про одужання від COVID-19, або про проходження повної вакцинації, або про негативний ПЛР-тест.

Працівники галузей, які передбачають взаємодію з клієнтами, крім того, повинні як мінімум двічі в тиждень робити ПЛР-тест.

Відвідування клубів знову стало можливим і в землі Саар, де зняті майже всі обмеження для вакцинованих, тих, хто одужав чи здав тест. 

При дотриманні правила "3G" там більше не потрібно носити захисні маски в приміщенні, хоча і рекомендується дотримуватися соціальної дистанції.

Як повідомлялось, у Німеччині вакцинували від коронавірусу понад 74% населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.