У Німеччині приріст заражень наблизився до максимумів весняної хвилі

Четвер, 28 жовтня 2021, 12:24

У Німеччині за попередню добу зафіксували понад 28 тисяч заражень коронавірусом, що є найбільшим показником з квітня та одним з найвищих за час епідемії.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Spiegel.

Інститут Роберта Коха зареєстрував 28 037 випадків зараження - порівняно з 16 тисячами в цей день рівно тиждень тому та 23 212 напередодні.

Останній раз перед цим показник понад 28 тисяч реєстрували 22 квітня, а за кілька днів до того - двічі понад 30 000 заражень.

Показник захворюваності на четвер досягнув 130,2 випадки на 100 000 населення.  У попередні дні він становив 118, а ще тиждень тому - 85,6.

При цьому, смертей серед коронахворих в осінню хвилю 2021 року поки в рази менше, ніж в осінню хвилю 2020 з такою ж кількістю заражень, та суттєво менше, ніж у весняну 2021 року - що вочевидь пов’язано з високими показниками вакцинації.

За минулу добу в країні зареєстрували 126 смертей пацієнтів з коронавірусом.

Показник госпіталізації коронахворих на 100 000 населення, що тепер вважається ключовим індикатором для рішень про карантин, досягнув 3,07 - порівняно з 2,95 напередодні.

Ще минулого тижня в Інституті Роберта Коха попередили, що країні варто очікувати чергового сплеску епідемії до кінця осені та взимку після місяців зниження кількості нових випадків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.