Суд Праги відхилив апеляцію чеха, засудженого до 20 років тюрми за участь у боях на Донбасі

Середа, 6 жовтня 2021, 17:06

Високий суд Праги відхилив апеляцію громадянина Чехії Мартіна Кантора, який брав участь у бойових діях на Донбасі на боці так званої "Луганської народної республіки" проти української армії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Novinky.

Суд підтвердив вирок у 20 років тюремного ув'язнення за звинуваченнями у скоєнні терористичного акту та участі в терористичній групі. Цей вирок був винесений у червні міським судом Праги.

"Фактичні висновки суду першої інстанції є абсолютно правильними та вичерпними. Основні факти, на яких суд базує свої висновки, були доведені", - заявив суддя Їржі Льненічка.

За словами судді, було доведено, що Кантор надсилав своїм знайомим електронні листи, SMS-повідомлення та фотографії, описуючи їм, що він робить в Україні та чому він там перебуває.

"Ми вважаємо, що було доведено, що підсудний дійсно перебував у місці, де він робив фотографії. Можливо, цей вирок відштовхне подібних авантюристів від участі у подібних подіях", - сказав суддя.

Нагадаємо, 7 вересня суд Праги засудив Їржі Урбанека до 20-річного тюремного ув'язнення за теракт і участь у терористичній групі. Урбанек, який багато років тому виїхав з Чехії на Донбас, був притягнутий до кримінальної відповідальності заочно.

8 вересня Окружний суд чеського міста Плзень засудив до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму 27-річного Лукаша Новачека за участь в бойових діях на Донбасі у 2015 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.