Уряд Данії запропонував повернути COVID-перепустки для ресторанів і кінотеатрів

Вівторок, 9 листопада 2021, 08:41

Уряд Данії запропонував відновити використання цифрової COVID-перепустки для відвідування барів та ресторанів на тлі збільшення випадків коронавірусу.

Про це пише Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Данія була однією з небагатьох країн, яка скасувала майже всі обмеження у вересні, уникнувши третьої хвилі інфекцій навесні і влітку завдяки широким карантинним заходам, запровадженим з минулого Різдва.

Але кількість щоденних інфекцій неухильно зростала до 2300 в останні дні з мінімуму трохи більше ніж 200 у середині вересня.

"Декілька європейських країн зараз перебувають у середині своєї четвертої хвилі коронавірусу У Данії ми наближаємось до нашої третьої хвилі", - сказав міністр охорони здоров'я Магнус Хойніке під час брифінгу.

Запропонований урядом захід, який ще має затвердити парламент, також передбачає надання перепустки для закритих зборів понад 200 осіб, наприклад, у кінотеатрах та музеях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...