Уряд Данії запропонував повернути COVID-перепустки для ресторанів і кінотеатрів

Вівторок, 9 листопада 2021, 08:41

Уряд Данії запропонував відновити використання цифрової COVID-перепустки для відвідування барів та ресторанів на тлі збільшення випадків коронавірусу.

Про це пише Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Данія була однією з небагатьох країн, яка скасувала майже всі обмеження у вересні, уникнувши третьої хвилі інфекцій навесні і влітку завдяки широким карантинним заходам, запровадженим з минулого Різдва.

Але кількість щоденних інфекцій неухильно зростала до 2300 в останні дні з мінімуму трохи більше ніж 200 у середині вересня.

"Декілька європейських країн зараз перебувають у середині своєї четвертої хвилі коронавірусу У Данії ми наближаємось до нашої третьої хвилі", - сказав міністр охорони здоров'я Магнус Хойніке під час брифінгу.

Запропонований урядом захід, який ще має затвердити парламент, також передбачає надання перепустки для закритих зборів понад 200 осіб, наприклад, у кінотеатрах та музеях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?