Словаччина посилила коронавірусні обмеження

Середа, 19 січня 2022, 13:11

Словаччина в середу запровадила обмеження щодо публічних зібрань і заходів у зв’язку з поширенням варіанту коронавірусу "Омікрон".

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє AP.

Щоб відвідувати весілля, вечірки, дискотеки та інші місця, як-от оздоровчі центри та басейни, людям потрібно зробити бустерну дозу вакцини або бути щепленими двома дозами і надати негативний результат тесту на коронавірус або доказ одужання від хвороби.

Кількість людей на цих заходах та місцях буде обмежена.

Усі бари, ресторани та заклади сфери послуг  будуть закриті з 22:00  до 5 ранку.

Словацька влада очікує, що варіант "Омікрон" стане домінуючим у січні після того, як штам "Дельта" спричинив рекордний сплеск інфекцій наприкінці минулого року.

У країні з населенням 5,5 мільйонів більше 2,6 мільйона людей вважаються повністю вакцинованими, тоді як майже 1,3 мільйона отримали повторне щеплення.

Водночас кількість госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 скорочується, незважаючи на стрімке зростання нових випадків зараження, повідомило в середу МОЗ Словаччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.