Латвія послабить карантинні обмеження з березня

Вівторок, 15 лютого 2022, 16:05

Уряд Латвії 15 лютого погодив послаблення обмежень із протидії епідемії коронавірусу з початку березня.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Delfi.

Для допуску на роботу не вимагатимуть ковід-сертифікат, крім професій тісного контакту з клієнтами. Проте його і далі застосовуватимуть як перепустку до більшості закладів - перукарень тощо, ресторанів, спортзалів та на масові заходи. Для дітей сертифікати більше не вимагатимуть.

Надалі для усіх видів магазинів будуть діяти однакові обмеження - вимога впускати клієнтів не більш ніж 1 людина на 15 квадратних метрів площі.

Вхід у великі магазини й ТРЦ буде можливий без перевірки ковід-сертифікатів. Втім, бізнес за власним рішенням може і надалі вимагати їх від клієнтів, окрім магазинів з товарами першої необхідності та банків.

Також спростили правила в’їзду - країни більше не будуть класифікувати за рівнем ризику, проте вимога сертифікату на кордоні зберігається.

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.