США оголосили "полювання" за активами російських олігархів

Неділя, 27 лютого 2022, 01:09

Сполучені Штати анонсували запуск спеціальної групи, яка буде виявляти та заморожувати активи підсанкційних російських олігархів.  

Про це повідомляє "Європейська правда", про це говориться на twitter-сторінці Білого дому.

"Цього тижня ми запустимо багатосторонню трансатлантичну оперативну групу для виявлення, пошуку та заморожування активів російських компаній та олігархів, підданих санкціям – їхніх яхт, їхніх особняків та будь-яких інших неправомірних доходів, які ми можемо знайти та заморозити під закон",- говориться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні Британія склала новий список російських олігархів, які мають бути піддані санкціям. За словами голови британського МЗС Британії Ліз Трасс, тепер обмеження стосуватимуться ще більшої кількості клептократів, сказавши їм: "Ми йдемо за вами". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.