Над посольством РФ у Варшаві помітили дим – ЗМІ

фото
Середа, 23 березня 2022, 08:27

У мережі поширили фото російського посольства у Варшаві, над яким піднімається дим.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє видання NaTemat.

"З посольства Росії у Варшаві йде дим. Ходять чутки, що російські дипломати спалюють документи, як і в Києві, безпосередньо перед вторгненням", - повідомила редакція ресурсу Open Source Intelligence Monitor.

"Це не означає, що Росія готується до вторгнення в Польщу, але це може бути сигналом про те, що російські дипломати чомусь готуються покинути столицю", - зазначають у редакції.

Зазначається, що інших фотографій посольства з димом, крім однієї, опубліковано не було.

 

Видання нагадує, що у 2017 році в соцмережах поширювалися ідентичні фотографії з Сан-Франциско, але росіяни не покидали посольства, не кажучи вже про напад на США.

Польща досі підтримує дипломатичні відносини з Російською Федерацією, і офіційно немає жодних ознак того, що ця ситуація зміниться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.