Медведєв жахає росіян загрозою агресії з боку НАТО

Вівторок, 19 квітня 2022, 17:39

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитрій Медведєв заявив, що Росія повинна готуватися до можливих агресивних дій через розширення НАТО біля її кордонів.

Медведєва у вівторок цитує російське видання "Коммерсант", повідомляє "Європейська правда".

"Розширення НАТО біля кордонів РФ — це вже не фігура мови і не набір загроз, треба бути готовим до агресивних дій", - сказав він.

Чому Україна може залишитись без підтримки та допомоги партнерів по НАТО

"Потрібно нарощувати потужності для забезпечення РФ сучасною зброєю, потрібна надійна високотехнологічна техніка військового та подвійного призначення", - додав Медведєв.

Як відомо, у Фінляндії та Швеції після початку повномасштабної війни РФ проти України різко зросла підтримка вступу до НАТО. Обидві країни допускають, що вже у червні подадуть заявки на вступ, проте дебати тільки розпочалися. 

У Москві почали попереджати їх про "наслідки".

Детальніше на цю тему - у статті Фінляндія відмовляється від нейтральності: як агресія РФ штовхає країну до вступу в НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.