Кулеба пояснив, чому Росія погрожує ядерною зброєю

Вівторок, 26 квітня 2022, 20:54

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що Росія вдається до погроз ядерною зброєю через невдачі у війні проти України.

Про це він сказав під час онлайн-включення на своїй сторінці у Facebook, пише "Європейська правда".

"Дуже багато емоцій ллється з боку Російської Федерації. Вони вже там погрожують ядерною війною Це все тому що, Росія розуміє, що справа не йде до її перемоги, м'яко кажучи", - сказав Кулеба.

"Але ми не повинні піддаватися на ці погрози, ми не повинні лякатися. І це ще одна річ, яку я кажу партнерам, коли ми спілкуємося: ми не боїмося Росію і ви її не бійтеся, і тоді ми переможемо", - додав міністр.

Кулеба також розповів, що Збройні сили України починають перехід на зброю і стандарти НАТО.

Про ядерні погрози РФ читайте розмову редактора ЄвроПравди Сергія Сидоренка та директора New Geopolitics Research Network Михайла Самуся - "Для РФ тактична ядерна зброя – просто інструмент, зі сценарієм нападу на НАТО"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.