Посольство ЄС відновлює роботу в Києві

Субота, 9 квітня 2022, 18:43

Посол ЄС в Україні Матті Маасікас заявив про відновлення роботи посольства у Києві.

Цю інформацію він підтвердив у коментарі "Європейській правді".

На своє повернення він натякнув у твіттері. "Я щасливий повернутися до Києва",- написав дипломат в одному з твітів.  Варто зазначити, що Маасікас прибув до української столиці напередодні, супроводжуючи  верховного представника Жозепа  Борреля та президентку Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн під час їхнього спільного візиту до Києва.

Однак у коментарі "Європейській правді" Маасікас підтвердив, що справді офіційно відновлює роботу у Києві. 

У іншому повідомленні   Матті Маасікас публікує фото із прапором ЄС над будинком посольства. "Дещо треба робити в першу чергу",- коментує він це фото.

Також у суботу Матті Маасікас зустрівся з послом Польщі Бартошем Цихоцьким, пояснивши, що має у нього "багато чому навчитися", очевидно, щодо особливостей проживання в Києві.

Напередодні  Жозеп Боррель оголосив, що робота представництва ЄС в Україні, яке після початку війни переїхало до Польщі, тепер знову здійснюватиметься з Києва.

Нагадаємо, делегація ЄС була евакуйована з Києва невдовзі після російського вторгнення, коли атаки на Київ та його передмістя посилилися. 

Після евакуації представництво ЄС працювало у Ряшеві (Жешуві), звідки координувало європейську та міжнародну допомогу Україні. Деякі співробітники делегації, як і раніше, працюватимуть звідти і продовжуватимуть працювати віддалено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: