Німеччина з лютого прийняла понад 700 тисяч українських біженців

Субота, 14 травня 2022, 16:26

Міністерство внутрішніх справ Німеччини зареєструвало понад 700 тисяч українців, які залишили свою країну після початку російського вторгнення.

Про це пише Spiegel, повідомляє "Європейська правда".

З 24 лютого до 11 травня 727 205 осіб було зареєстровано у Центральному реєстрі іноземців (AZR). З них 714 998 осіб (98,3%) є громадянами України.

Проте, за даними відомства, значна кількість з них, можливо, вже побувала в інших країнах ЄС, а також повернулася до України.

Близько 40% біженців з України — неповнолітні. Серед дорослих, які приїхали з України, 81% - жінки.

Раніше міністр внутрішніх справ Ненсі Фазер заявила, що зараз до Німеччини приїжджає значно менше людей з України, ніж на початку війни.

Тим не менш, за словами Фазер, це все ще велике гуманітарне навантаження, щоб забезпечити жінкам, дітям і старим людям, які втекли, найкращу допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"