В Естонії починаються масштабні військові навчання за участі 10 країн

Понеділок, 16 травня 2022, 11:17

В Естонії в понеділок розпочинаються великі навчання Siil 2022 ("Їжак 2022"), у яких візьмуть участь понад 15 000 військовослужбовців із 10 країн.

Про це йдеться у повідомленні Сил оборони Естонії, повідомляє "Європейська правда".

У навчаннях беруть участь близько 7100 резервістів, 2500 солдатів-строковиків, 2000 військовослужбовців-контрактників та 4200 солдатів союзників із 10 країн. Задіяні сотні одиниць техніки, зокрема бронетехніка, БМП, танки, кораблі, гелікоптери та літаки.

Метою маневрів є перевірка боєздатності та оцінка міжнародної взаємодії при реагуванні на різні загрози. Відмінною рисою навчань стане акцент на регіональній співпраці.

У маневрах буде задіяно американські, британські та польські ракетні системи, а географія навчань охопить територію від данського острова Борнхольм до північної Латвії.

Завершаться навчання 3 червня.

Одночасно в Естонії та поблизу неї проводиться ще кілька навчань. Латвія організовує навчання Namejs, в рамках яких, серед іншого, відпрацьовуються транскордонне співробітництво та спільні з Силами оборони Естонії процедури командування.

У рамках навчань Defender Europe морські піхотинці США взаємодіятимуть з естонськими військовослужбовцями на Сааремаа, пройдуть бойові стрільби на морі. Штаб Північної дивізії НАТО проведе навчання Knight Legion.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: