ЄС пообіцяв у разі потреби підтримати Молдову і Грузію так, як Україну, через загрозу Росії

Вівторок, 17 травня 2022, 17:37

ЄС готовий надати Молдові та Грузії таку саму підтримку, як Україні, у разі реалізації загрози їхній безпеці з боку Росії.

Про це заявив верховний представник Європейського союзу із закордонних справ Жозеп Боррель, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на грузинський "Перший канал".

"Наше послання Грузії таке саме, як завжди - ми допоможемо Грузії, чим можемо, впоратися з викликами. Ми знаємо, що Грузія та Молдова відчувають загрозу з боку Росії, і ми будемо готові підтримати їх, як ми це робили у випадку з Україною. На щастя, у Грузії та Молдові війни немає", - сказав Боррель.

Боррель додав, що українці чинять рішучий опір Росії, і наслідки війни на цей момент не відповідають очікуванням Росії. 

"Російську армію зупиняють українці, і ми маємо продовжувати підтримувати українців зброєю. Саме тому ми схвалимо виділення додаткових 500 млн євро на допомогу", - заявив Боррель.

Напередодні Боррель заявив, що перемогою України у війні з Росією стане відкидання російських загарбників за межі кордонів України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?

Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка

Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.