Росія закриває бюро канадського CBC у Москві

Середа, 18 травня 2022, 17:44

Росія заявила, що у відповідь на дії Канади закриє бюро канадської телерадіокомпанії CBC у Москві.

Про це оголосила на брифінгу представниця російського МЗС Марія Захарова, пише "Європейська правда" з посиланням на російське агентство "Интерфакс".

"Ухвалено рішення про введення у відповідь, наголошую, у відповідь, заходів у зв'язку з діями Канади, а саме про закриття московського корпункту канадської державної телерадіомовної корпорації CBC", - сказала вона.

Рішення Москви включає анулювання акредитацій та російських віз журналістів телерадіокомпанії.

Захарова додала, що РФ попереджала про свою "неминучу реакцію" у відповідь на "односторонні обмежувальні заходи, що зневажають принципи свободи слова і перешкоджають нормальній роботі російських ЗМІ".

Це рішення стало відповіддю на заборону мовлення в Канаді пропагандистських телеканалів Russia Today та Russia Today France.

У середині березня канадський регулятор CRTC заборонив мовлення в країні RT та RT France, які фінансуються російським урядом. Телеканали виключили зі списку іноземних ресурсів, яким дозволено поширювати свої програми в Канаді, через невідповідність їхніх програм стандартам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.