Британія анонсувала відпочинок на Фолклендах для ветеранів на честь 40-річчя війни

П'ятниця, 20 травня 2022, 22:43

Міністерство оборони Великої Британії заявило що приймає заявки на відпочинок на Фолклендах для ветеранів війни за цей архіпелаг.

Як повідомляє "Європейська правда", таке оголошення розмішено на twitter-сторінці британського Міноборони.

"З нагоди 40-річчя Фолклендської війни Міністерство оборони профінансує політ на острови цього літа для ветеранів і сімей, щоб вшанувати тих, хто хоробро служив і віддав своє життя в конфлікті. Проведеться голосування, і ми запросимо ветеранів зареєструватися на нашому сайті",- повідомляють у міністерстві.

Нагадаємо, у 1982 році  Велика Британія та Аргентина воювали за контроль над Фолклендськими (Мальвінськими) Островами. Війна завершилася перемогою Великої Британії, яка контролює острови понині.

У Британії ця війна часто розглядається як відновлення потужності країни після розпаду Британської імперії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.