Джонсон написав лист українським дітям: Україна виграє цю війну

Понеділок, 23 травня 2022, 08:29

Глава британського уряду Борис Джонсон написав відкритий лист дітям України, запевняючи їх у тому, що вони не самотні, та що Україна виграє війну.

Текст листа публікує Sky News, пише "Європейська правда".

Джонсон згадав про свою поїздку до Києва для зустрічі із українським президентом Володимиром Зеленським у квітні та попросив дітей пам'ятати про дві речі. 

Джонсон не бачить можливостей для нормалізації відносин з путінською Росією

По-перше, про те, що вони мають безмірно пишатися "своєю країною, своїми батьками, своїми сім'ями та своїми солдатами, і найбільше пишатися собою".

"Багато хто з вас бачив або пережив те, свідком чого не повинна бути жодна дитина.Тим не менше, щодня українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи, я не можу вигадати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі", - йдеться в листі.

По-друге, Джонсон запевнив дітей, що "ви не самотні".

"Можливо, вас розлучили з друзями вдома, але у вас є мільйони інших людей по всьому світу. Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори над нашими будинками, офісами, церквами, магазинами та ігровими майданчиками, навіть над моїм власним дахом на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. Наші молоді люди малюють ваш прапор у своїх класах та роблять сині та жовті браслети на підтримку вашої країни", - написав Джонсон.

"Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися у свої будинки, у свої школи, у свої сім'ї. І що б не сталося, скільки б часу це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи вас не забудемо і завжди пишатися тим, що можемо називати вас своїми друзями", - йдеться у листі.

Нагадаємо, Борис Джонсон у розмові з президентом України Володимиром Зеленським минулого тижня домовився активізувати роботу з союзниками для визначення довгострокової архітектури безпеки для України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: