Кулеба закликав не купувати зерно, вкрадене РФ в Україні

Вівторок, 24 травня 2022, 11:53

Міністр закордонних справ України нагадав про те, що Росія вивозить українське зерно з окупованих територій, та закликав не купувати його. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це він написав у своєму Twitter.

"Російські крадії крадуть українське зерно, вантажать на судна, вони проходять через Босфор і намагаються продати його за кордоном. Закликаю усі держави зберігати пильність і відмовлятися від таких пропозицій. Не купуйте крадене, не ставайте співучасниками злочинів Росії. Крадіжки ніколи не приносили нікому удачі", - написав Кулеба. 

Раніше глава МЗС пообіцяв міжнародно-правові наслідки для всіх причетних до продажу, транспортування чи купівлі вкраденого Росією зерна.

Читайте також: Украв, вивіз, у Москву. Як окупанти намагаються продати крадене українське зерно іншим країнам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?