Зеленський обговорив із канцлером Австрії ситуацію на фронті та перспективи членства України в ЄС

Середа, 25 травня 2022, 17:24

Президент Володимир Зеленський обговорив із канцлером Австрії Карлом Негаммером ситуацію на фронті та перспективи членства України у Європейському Союзі.

Про це Зеленський написав у Twitter, повідомляє "Європейська правда".

"Провів переговори з федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером. Поінформував про ситуацію на фронті. Обговорили перспективи членства України в ЄС. Подякував Австрії за гуманітарну допомогу, а також за готовність прийняти громадян України на лікування та медичну реабілітацію", - написав Зеленський.

Раніше Негаммер повідомив, що Австрія прийме на лікування і реабілітацію до 100  українських жінок та дітей із серйозними травмами.

Координувати проєкт з лікування та реабілітації має урядовий координатор у справах біженців. До процесу буде залучений Міжнародний Червоний Хрест.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...