Німецький міністр застеріг від негайного ембарго на російський газ

Субота, 28 травня 2022, 14:54

Німецький міністр з питань праці Губертус Гайль застеріг від серйозних наслідків швидкого ембарго на російський газ. 

Про це політик заявив газетам медіагрупи Funke, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на F.A.Z.

"Ми повинні крок за кроком ставати менш залежними від імпорту газу", - зазначив політик від правлячої Соціал-демократичної партії. 

"Але негайне ембарго призведе як до зростання цін, так і до скорочення робочих місць. Ось чому ми маємо уникати цього", - додав він. 

За його словами, якщо поряд з високими цінами доведеться турбуватися ще й через робочі місця, то  "це було б соціальною отрутою". Зараз німецький ринок праці "надійний і сильний" попри два роки пандемії коронавірусу, сказав міністр.

"У разі негайного газового ембарго ми опинилися б у зовсім іншій економічній та соціальній ситуації", - додав Гайль.

Як відомо, ЄС вже кілька тижнів не може домовитись про ембарго на російську нафту.

Головною причиною затримки шостого пакета стала позиція Будапешта, де категорично не хочуть відмовлятися від російської нафти навіть з більшим відтермінуванням, ніж для інших членів ЄС. 

Серед останнього, в Угорщині заявили, що готові підтримати нафтове ембарго проти РФ, якщо воно стосуватиметься тільки морської нафти.

За даними ЗМІ, через позицію Угорщини лідери окремих країн Європейського Союзу пропонують заборонити тільки імпорт нафти з Росії, яка транспортується морем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?