"Нічого про Україну без України": Шольц проти нав’язування Києву "продиктованого миру"

Середа, 22 червня 2022, 18:56

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що тільки Україна має приймати рішення щодо свого майбутнього і виступив проти домовленостей за спиною Києва.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Україна - і тільки Україна - вирішує, що їм підходить. Нічого про Україну без України! Ми далекі від переговорів з росією, тому що Путін вірить у продиктований мир. Тим важливіше, щоб ми неухильно трималися курсу" - написав Шольц у Twitter.

Він також наголосив, що ЄС, НАТО і G7 на найближчих самітах повинні послати сигнал про те, що демократії світу стоять разом у боротьбі проти імперіалізму Путіна.

"З міжнародних самітів пролунає сигнал згуртованості та рішучості. Поворотним моментом є мандат діяти: нашій країні, Європі, міжнародній спільноті – і Німеччина відіграватиме в цьому центральну роль!" - заявив Шольц.

Як повідомлялося, Канцлер Німеччини Олаф Шольц перед самітами ЄС, НАТО і Групи семи заявив, що партнерство з імперіалістичною Росією, яким його уявляли в 2010 році, неможливе в осяжному майбутньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.