Кремль анонсував участь Путіна у саміті G20

Понеділок, 27 червня 2022, 18:33

Росія отримала запрошення взяти участь у саміті G20 та участь президента Владіміра Путіна "передбачається".

Про це повідомив помічник президента Юрій Ушаков, пише "Європейська правда" з посиланням на РБК.

"Так, ми підтвердили, що наша участь передбачається. Ми відповіли позитивно, ми відповіли, що зацікавлені взяти участь", - сказав Ушаков.

Наступний саміт 20 найбільших промислово розвинених країн і країн, що розвиваються, відбудеться на індонезійському острові Балі в середині листопада. До цієї групи належить і Росія, тому участь Путіна можлива.

У понеділок канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що прийме рішення ближче до дати, чи брати участь у саміті G20, якщо президент Росії також візьме у ньому участь.

Раніше повідомлялося, що деякі країни можуть відмовитися від участі в саміті, якщо на нього приїде Путін. Разом з тим на цей саміт запросили і президента України Володимира Зеленського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?