Три чверті німців не вірять, що війна в Україні скінчиться цього року

П'ятниця, 1 липня 2022, 13:25

Більшість німців очікує, що війна в Україні затягнеться принаймні до наступного року.

Про це йдеться у досліджені ZDF "Politbarometer", повідомляє "Європейська правда".

Лише 19% опитаних очікують, що війна закінчиться до кінця цього року. З іншого боку, більше трьох чвертей (76%) вважають, що війна триватиме довше.

Військова підтримка України з боку західних держав має бути посилена, вважають 44% респондентів. Ще 32% висловлюються за збереження наявного рівня допомоги, яка включає, зокрема, поставки зброї. Лише 18% вважають, що військова підтримка має бути меншою. Більшість із них — прихильники ультраправої "Альтернативи для Німеччини (62%) і Лівих (52%).

Зважаючи на війну в Україні, для більшості опитаних НАТО має величезне значення для безпеки Німеччини. 60% вважають НАТО дуже важливим і 30% важливим. Лише 4% відводять йому менш важливу роль і 3% взагалі не надають значення.

Телефонне опитування проводилось серед 1186 випадково вибраних виборців у період з 28 по 30 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.