У Франції триває страйк працівників аеропорту Парижа, вони анонсують нові протести

Субота, 2 липня 2022, 14:34

Працівники паризького аеропорту, які страйкують, заявили в суботу, що з 8 по 10 липня влаштують чергову демонстрацію в головному міжнародному хабі французької столиці з вимогою підвищення зарплат.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Reuters.

Наземний персонал аеропорту Руассі-Шарль де Голль влаштував серію страйків, вимагаючи підвищення заробітної плати, щоб пом’якшити біль інфляції, підкріпленої бурхливим попитом на авіаперельоти та нестачею персоналу, частково спричиненою пандемією COVID-19.

Поточний страйк, який почався в четвер, має тривати до неділі, хоча управління цивільної авіації Франції заявило, що очікується менше збоїв.

Оператор аеропорту ADP запропонував співробітникам підвищення зарплати на 4%, якщо вони погодяться припинити страйк у п'ятницю, але працівники відхилили цю пропозицію.

"Більшість працівників вважають пропозицію недостатньо хорошою", — сказав Даніель Бертоне, який представляє профспілку CGT. "Вони не довіряють керівництву і не погоджуються на шантаж "так або нічого".

"Ми повідомили керівництво про новий план страйку з 8 по 10 липня", — додав Бертоне.

У суботу в аеропорту Парижа між 6.00 і 13.00 через страйк був скасований кожен п'ятий рейс.

Air France заявила, що зберегла всі свої далекі рейси та 90% послуг на середні відстані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.