В уяві Лукашенка Україна сама хоче нападу Білорусі

Неділя, 3 липня 2022, 08:24

Самопроголошениий президент Білорусі Александр Лукашенко заявляє, що не хоче воювати проти України, і нібито це Київ зацікавлений у прямому вступі Білорусі у війну.

Як пише "Європейська правда", його слова наводить державне інформагентство БЕЛТА.

"Нас і далі намагаються втягнути у війну в Україні. Мета одна - одним махом розібратися і з Росією, і з Білоруссю. Вони нібито переживають, заявляють з Укрїани. що не хотіли би, щоб білоруські війська вторглися через північний кордон в Україну. Та не слухайте їх, вони були б раді, я це знаю точно, якби ми туди зайши. Їм це треба, тому що "звідти" наказали, і байдуже на смерті мирних громадян. У українських політиків і президента політика одна - що більше загине українців, то більше він буде кричати на увесь світ про звірства фашистів з Росії і Білорусі. Ще раз повторюю вам те, що казав рік тому і більше - ми не хочемо воювати в Україні", - заявляє Лукашенко.

Лукашенко також звинуватив Україну в запуску ракет по території Білорусі та наказав своїм військовим "взяти під приціл" центри ухвалення рішень у столицях противників Мінська.

Читайте також: Загроза з півночі: що стоїть за військовими приготуваннями Білорусі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?