Кіпр повертає маски для обличчя через місяць після їх скасування

Середа, 6 липня 2022, 13:51

Влада Кіпру вирішила повторно запровадити маски для боротьби з COVID-19 у середу, трохи більше ніж через місяць після скасування вимоги.

Про це пише Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Вимога щодо носіння маски для обличчя в закритих приміщеннях набуває чинності в п’ятницю, заявив міністр охорони здоров’я Міхаліс Хаджипантела.

Експерти в галузі охорони здоров’я рекомендували цей крок після сплеску інфекцій серед людей, які не дотримувалися належних запобіжних заходів, заявив кіпрський чиновник після засідання кабінету міністрів.

1 червня Кіпр скасував вимогу щодо носіння масок у більшості регіонів.

Кіпр більше не повідомляє про щоденні випадки зараження. За тиждень, що закінчився 1 липня, було зареєстровано 10 879 нових випадків COVID-19 у порівнянні з 7263 за попередній тиждень.

"Ситуація під контролем", - сказав Хаджипантела.

З моменту виявлення першого випадку коронавірусу на острові в березні 2020 року було зафіксовано 1075 смертей.

Нагадаємо, Кіпр скасував всі введені через коронавірус обмеження на в'їзд, зокрема туристам не потрібно буде пред'являти сертифікат вакцинації або ПЛР-тест на COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.