Боррель закликав Китай активніше реагувати на війну Росії проти України

Четвер, 7 липня 2022, 10:44

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель закликав Китай відіграти більш конструктивну роль для припинення війни Росії проти України.

Про це він написав у Twitter після зустрічі з міністром закордонних справ Китаю Ван Ї, пише "Європейська правда".

"Закликав Китай відігравати більш конструктивну роль у відповідь на війну Росії проти України та припиненні дезінформації про причини та катастрофічні глобальні економічні наслідки нападу Росії", - написав Боррель.

Раніше очільники MI5 і ФБР у своєму першому спільному виступі у середу попередили про зростаючу довгострокову загрозу Китаю для інтересів Британії та США.

Нагадаємо, НАТО у новій Стратегічній концепції Альянсу вперше визначив свою політику щодо Китаю, визначивши його викликом для своїх інтересів та цінностей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".