США забороняють в'їзд майже 900 росіянам через підтримку війни в Україні

Вівторок, 2 серпня 2022, 19:49

Державний секретар США Ентоні Блінкен у вівторок оголосив про заборону в’їзду для 893 політиків і військових з Росії, які підтримали або беруть участь у російській військовій агресії в Україні.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Держдепартамент вживає заходів щодо запровадження візових обмежень для осіб у зв’язку з війною Росії в Україні. Йдеться про 893 посадових осіб Російської Федерації, зокрема членів Ради Федерації та військових, які погрожують або порушують суверенітет, територіальну цілісность чи політичну незалежність України", – йдеться в заяві Блінкена.

Крім того, візові обмеження поширюються на 31 представника іноземних урядів, які "діяли на підтримку анексії Росією Криму в Україні і тим самим загрожували або порушували суверенітет України".

"Сполучені Штати продовжуватимуть незламну підтримку хороброго народу України та сприятимуть притягненню до відповідальності президента Путіна та його оточення, чиї дії спричинили стільки страждань і руйнувань в Україні", – додає держсекретар США.

Він також згадав про санкції міністерства фінансів США, під дію яких потрапили цивільна дружина Путіна Аліна Кабаєва, колаборанти Росії в окупованій Україні, а також низка технологічних російських підприємств.

Наприкінці червня державний департамент США розширив санкційний список щодо Росії, додавши до нього 45 юридичних і 29 фізичних осіб – зокрема телеведучу Тіну Канделакі та колишнього міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?