Уряд Франції створює спеціальну кризову команду через рекордну посуху в країні

П'ятниця, 5 серпня 2022, 10:25

Прем’єрка уряду Франції Елізабет Борн оголосила про створення спеціальної міжвідомчої кризової групи для реагування на рекордну посуху в країні.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Le Figaro.

Група вперше збереться 5 серпня. Її першочерговою метою називають збір інформації безпосередньо від місцевої влади у тих регіонах, які найбільше потерпають від нестачі води, щоб відповідно реагувати на центральному рівні. 

"Виняткова посуха, від якої ми зараз потерпаємо, залишає без води багато громад. Це драма для наших аграріїв, наших екосистем та біорізноманіття… Це найсуворіша посуха в історії спостережень на території нашої країни, і прогнози погоди передбачають, що така ситуація може зберігатися ще 15 днів", - зазначають у комюніке уряду.

Кризова група відтак координуватиме заходи підтримки для постраждалих громад, як, наприклад, доставка питної води, а також аналізуватиме вплив посухи на енергетичну інфраструктуру, сільське господарство, транспорт.

Станом на четвер, у 93 департаментах Франції через посуху запровадили певні обмеження на використання води, а в 62 з них - обмеження найвищого рівня. 

На початку серпня Францію втретє накрила хвиля спеки, подекуди стовпчик термометра наблизився до 40 градусів Цельсія. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.