У партії Шольца вважають законним звільнення Криму з допомогою німецьких танків

П'ятниця, 27 січня 2023, 12:36

Генсек Соціал-демократичної партії Німеччини Кевін Кюнерт заявив, що якщо Україна буде використовувати німецьке озброєння для звільнення Криму, це буде цілком законно.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє німецький канал n-tv.

Кюнерт не хоче встановлювати жодних обмежень щодо територій, які Україна може звільнити за допомогою німецьких танків, адже країна бореться за відновлення контролю над своєю територією.

"Це те, про що йдеться, і Україна має рацію", - сказав він, наголосивши, що Крим, як і анексовані території на півдні та сході, належать державі Україна.

"Звичайно, претензії на те, що це їхнє і що вони повинні знову контролювати його, є абсолютно законними" – сказав він.

Однак на даний момент, на думку генерального секретаря СДПН, Крим не може бути завойований військовим шляхом.

У питанні про тривалість німецької допомоги зброєю Кюнерт послався на канцлера. Той неодноразово підкреслював, що буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно. "Україна сама визначає свої військові цілі, а разом з ними і питання про те, коли може настати момент, коли можна сісти за стіл переговорів" – сказав Кюнерт.

Нагадаємо, в середу уряд Німеччини офіційно повідомив про рішення передати ЗСУ основні бойові танки Leopard-2, та дозволити реекспорт іншим країнам, які також хочуть зробити це. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: