Британська розвідка: втрати сил РФ, включно з санітарними, можуть сягати 200 тисяч осіб

П'ятниця, 17 лютого 2023, 09:02

Британська розвідка припускає, що з початку повномасштабної війни Росії проти України російська армія та група "Вагнера" могли втратити до 200 тисяч осіб, з яких до 60 тисяч убитими.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у щоденному огляді Міноборони Британії про війну в Україні. 

"Сили Міноборони РФ і ПВК, швидше за все, втратили 175-200 тисяч осіб з початку вторгнення в Україну, що ймовірно включає близько 40-60 тисяч вбитими", - зазначають у ньому.

Втрати почали суттєво зростати після вересня 2022 року, відколи Кремль оголосив "часткову мобілізацією".

У британській розвідці зазначають, що за сучасними стандартами ведення війни у російських сил дуже високий показник загиблих, якщо брати співвідношення між пораненими, які після того вижили і які померли. Це пов’язують з низьким рівнем медичної підготовки та забезпечення у більшості підрозділів. Найбільшу частку втрат серед особового складу спричиняє артилерія.

"Сили ПВК "Вагнера" залучали велику кількість завербованих в’язнів. Серед них втрати можуть складати до 50% складу", - зазначають в огляді.

Схожі цифри - до 200 тисяч вбитими і пораненими - називала у своєму матеріалі The New York Times, наводячи неофіційні оцінки західних посадовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: