У Німеччині ще одне місто дозволило жінкам плавати в громадських басейнах топлес

Середа, 15 березня 2023, 17:20

В одному з найбільших німецьких міст Кельні з квітня в громадських басейнах жінкам дозволять плавати без купальника.

Про це мовнику WDR повідомила представниця управителя басейнами Кельна Kölnbäder Франциска Граальманн, пише "Європейська правда".

За її словами, причиною такого рішення стала загальнонаціональна дискусія щодо купання топлес, яка точилася впродовж останніх кількох років. Її спричинив, серед іншого, випадок у місті Геттінген, коли з басейну вигнали жінку без верхньої частини купальника.

"Очевидно, що суспільна свідомість змінюється, і ми це враховуємо", – пояснила речниця Kölnbäder і додала, що дозвіл купатися топлес застосовується "до подальшого повідомлення" до всіх 13 басейнів, якими керує компанія.

"Ми будемо спостерігати за реакцією на це нове регулювання і залишаємо за собою право на переоцінку", – зазначила Граальманн.

Кельн – не перше місто німецької землі Північний Рейн-Вестфалія, де жінкам дозволили плавати в громадських басейнах без купальника. Аналогічне рішення раніше ухвалила міська рада Зігена. А нещодавно купання топлес дозволили і в Берліні.

Згідно з минулорічним опитуванням Німецького інституту преси, майже третина жінок не схвалюють купання топлес у громадських басейнах. Натомість 46% чоловіків підтримують ситуацію, коли жінки можуть самі вирішувати, як вони хочуть купатися - в купальнику чи без.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: