Прем'єр Британії: Зустріч із Зеленським проходить у вирішальний момент для України

Понеділок, 15 травня 2023, 10:27

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що зустріч із президентом України Володимиром Зеленським відбувається у "вирішальний момент опору України".

Заяву Сунака наводить The Telegraph, пише "Європейська правда".

За його словами, союзники України "не повинні її підвести".

"Це вирішальний момент в опорі України жахливій агресивній війні, яку вони не обирали і не провокували. Вони потребують постійної підтримки міжнародного співтовариства, щоб захиститися від шквалу безжальних і невибіркових атак, які вже понад рік є їхньою щоденною реальністю", – сказав британський прем'єр.

"Ми не повинні їх підвести. Лінія фронту агресивної війни Путіна може бути в Україні, але лінії розлому простягаються по всьому світу. В наших спільних інтересах забезпечити успіх України і не допустити, щоб варварство Путіна було винагороджене", – додав він.

Сунак підкреслив, що саме тому Британія продовжує надавати підтримку Україні – від танків до тренувань, від боєприпасів до бронетехніки. "І це послання солідарності звучатиме на всіх моїх зустрічах з іншими світовими лідерами в найближчі дні", – сказав прем'єр.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що 15 травня перебуватиме з візитом у Лондоні, де проведе переговори із Ріші Сунаком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: