Розвідка Британії: Демарш генерала Попова показав, як офіцери РФ невдоволені Шойгу і Гермасимовим

Субота, 15 липня 2023, 09:14

Розвідка Великої Британії проаналізувала ситуацію зі звільненням в Росії командувача 58-ю армією генерал-майора Івана Попова, доповів командуванню про складну ситуацію в Запорізькій області.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Великої Британії за 15 липня, опублікованому у Twitter.

У відомстві зазначили, що в РФ регулярно звільняли командирів з початку вторгнення в Україну, але ситуація з Поповим привертає увагу тим, що його звільнили за те, що він висловлював занепокоєння, а не за нібито погані військові результати.

У злитому відео, призначеному для його підлеглих, Попов різко розкритикував керівництво Міноборони РФ, заявивши, що воно "вдарило по нас з тилу, жорстоко обезголовило армію в найскладніший і найнапруженіший момент".

Коментарі Попова привертають увагу до серйозного невдоволення, яке багато офіцерів, ймовірно, відчувають до вищого військового керівництва, підкреслюють у розвідці.

У відомстві додають, що його висловлювання багато в чому перегукуються зі скаргами ватажка групи Вагнера Євгенія Пригожина перед його заколотом.

"Пряма критика з боку підлеглих, ймовірно, стає все більшою проблемою для міністра оборони Сергія Шойгу і начальника Генерального штабу генерала Герасимова", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цього тижня російський генерал-майор Іван Попов із позивним "Спартак" заявив своїм підлеглим солдатам, що.його звільнили після доповіді про проблеми армії на фронті в Запорізькій області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: